Відбулася сесія Надвірнянської міської ради – ГАЛИЧ СЬОГОДНІ

Відбулася сесія Надвірнянської міської ради

В четвер, 5 липня, відбулось засідання чергової двадцять п’ятої сесії міської ради під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.

Міський голова на початку засідання оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими героями України, які в різні історичні епохи боролися за честь  і гідність та віддали своє життя за українську державу.

Впродовж пленарного засідання було розглянуто 80 питань.

Під час засідання сесії внесено зміни в кошторисні призначення міського бюджету, безкоштовно передано матеріальні цінності та затверджено протоколи комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, про що доповіла начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей.

На сесії прийнято позитивні рішення про внесення змін в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2018 рік, затвердження Програми благоустрою в м.Надвірна на 2018 рік та Програми житлово-комунального господарства в м.Надвірна на 2018 рік, оголошення та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного житлового будинку в м.Надвірна, про що доповів перший заступник міського голови Олег Йосипенко.  Програма розвитку житлово-комунального господарства міста Надвірна розроблена з метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення міста, поліпшення якості житлово-комунальних послуг. Метою Програми благоустрою є реалізація комплексу заходів для забезпечення належного санітарно-технічного та естетичного стану об’єктів міського благоустрою, підвищення експлуатаційних якостей та продовження строків їх служби і спрямована на створення оптимальних умов для праці, побуту і відпочинку мешканців та гостей міста.

На сесії також заслухали інформацію про хід проектування та будівництва модульної котельні для ЗОШ №1,2 та РЦДТНПВМ на вул.Міцкевича,2 в м.Надвірна. Олег Йосипенко доповів, що згідно наданої інформації відділом освіти Надвірнянської РДА, на сьогодні проведена експертиза проектно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво котельні потужністю 0,93 МВт для ЗОШ №1, ЗОШ №2 та РЦДТНПВМ по вул. Міцкевича, 2 в м. Надвірна Івано-Франківської області».

На сесії також були присутні сільські голови Ліснотарновецької сільської ради Марія Марковецька та Краснянської сільської ради Василь Завальнюк, які звернулись до Надвірнянської міської ради  з проханням щодо надання згоди на добровільне приєднання до Надвірнянської міської ОТГ громад с.Лісна Тарновиця та с.Красна. Депутатами не було прийнято позитивного рішення, оскільки спершу необхідно вивчити всі ризики та наслідки такого об’єднання, внести зміни в перспективний план Івано-Франківської області, а потім приймати відповідне рішення.

Депутатами  затверджено план роботи Надвірнянської міської ради на ІІ півріччя 2018 року та виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги, в тому числі учасникам АТО.

На сесії начальник юридичного відділу Ярослав Дем’янчук представив проект Положення «Про комісію з визначення та відшкодування територіальній громаді м.Надвірна збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства».

Депутатами надано дозволи на розробку та затверджено проекти детального плану території за інформацією начальника відділу містобудування та архітектури Світлани Кантор.

Прийнято позитивні рішення з питань про внесення змін в договори оренди земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками, які доповідала провідний спеціаліст-землевпорядник міської ради Лілія Хлопан.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*