Чергова перемога долинянки – ГАЛИЧ СЬОГОДНІ

Чергова перемога долинянки

Стрічка до стрічки, шлях до шляху, нота до ноти. Крапля до краплі, колос до колосу, рука до руки. Єдність—це спільне минуле, сумісне теперішнє та щасливе майбутнє. Єдність-це щасливі посмішки на обличчях, обов’язкове доброзичливе «Доброго дня» у дворі та спокій у державі.

Таку ось благородну  мету ставили перед собою організатори щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» імені Т.Шевченка.  Конкурс має тривалу історію і користується незмінною популярністю серед юних обдарувань країни. Цього року у своїх роботах учасники продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення, а й знання історії, засвідчили власну життєву позицію. Це конкурс дитячих сподівань, бо прагнуть вони постійного творчого зростання, їм необхідно відчуття особистого успіху. У межах конкурсу учасники, перш за все, довели, що молоде покоління усвідомлює себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчили власну життєву позицію, пошук свого місця у суспільстві.

Роботи, які взяли участь у конкурсі, пройшли багатоетапний відбір—від шкільних,  районних, обласних етапів до останнього, всеукраїнського. Яким же приємним сюрпризом  і таким очікувано-бажаним  стала перемога у ньому учениці Долинської художньої школи Вікторії Пирин з роботою «Гармонія єднання». Перемозі передувала двохмісячна наполеглива робота.

Школа давно відома завдяки її талановитим вихованцям. Адже серед них – численні переможці, призери та учасники багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, виставок і показів. Саме тут відточує майстерність і розкриває свій талант і 14-річна художниця Вікторія Пирин, неординарні роботи якої привертають увагу.

Світле кучеряве волосся, очі з вогником та приємна посмішка — саме такою запам’ятовується з першого погляду, учениця  Долинського математично-природничого ліцею. Та виявилося, що дівчина наділена не лише чарівною вродою, а й володіє творчими здібностями, які вражають. У цьому заслуга її керівника Тараса Лаврів. Вікторія вчиться  у третьому класі художньої школи. Для неї ця перемога—своєрідний стимул для подальшого розвитку. Єдине, про що вихованиця школи шкодує, так це про те, що роботи залишають у Києві, не повертають.  Однак на згадку залишились інші подарунки: ученицю та викладача нагородили дипломом Міністра культури України та цінними подарунками.

Вчиться малювати Вікторія з юних років. Із перших занять дівчина проявила неабиякий хист до творчості. Непересічний талант помітив й наставник-викладач Тарас Лаврів. Відтоді вони з Вікторією працюють у різних техніках, експериментують із формами, фарбами та ідеями.
Творчість обдарованої дитини не залишає байдужими і досвідчених митців та поціновувачів образотворчого мистецтва. Адже дівчина, незважаючи на юні роки, досягає помітних успіхів у сфері мистецтва.
Тем для творчості юній художниці не позичати. Виконує  роботи, а також залюбки малює те, що народжує серце. Зображує юнка і реальну красу, яка її оточує. У колективі їй подобається і дружня атмосфера, і рівень викладання. Відтак обожнює відвідувати заняття.

«Наша Вікторія ще й неймовірно працелюбна, – розповідає про свою вихованку Тарас Олегович. Вона наполеглива, талановита й  дисциплінована,  організована й старанна. Творча, креативна, відповідальна Добра, щедра й оптимістична—Вікторія завжди йде назустріч тому, чого боїться, і завжди долає свій страх. Її основний принцип життя – постійний і безперервний саморозвиток. Дівчина отримує радість, коли виходить на новий рівень майстерності. Завдяки цьому й завжди має багато енергії і сил для більших досягнень».

Вітаємо юну художницю та викладача з перемогою у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та бажаємо їй  творчих успіхів та натхнення!

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли, но что-то пошло не так (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*